Torba na wykrywacz firmy Kapaan

Torba na wykrywacz firmy Kapaan
Cena:180.00

Ta wyściełana torba firmy Kapaan jest wystarczająco duża, aby pomieścić wykrywacz metalu. Wystarczy wsunąć cewkę, włożyć wykrywacz metalu do torby i zapiąć zamek błyskawiczny. W ten sposób wszystkie wykrywacze metali z naszego asortymentu bez problemu zmieszczą się w tej kaburze o długości 127 cm. Średnica 29 cm zapewnia, że torba jest wystarczająco duża, aby pomieścić okrągłą cewkę o średnicy 28 cm. Jeśli cewka jest większa, możesz ją zdjąć ze sztycy i wtedy zmieści się w tej walizce.

Oprócz wykrywacza jest jeszcze wystarczająco dużo miejsca na saperkę, nożo-łopatkę i inne akcesoria. Trzy małe przegródki z boku zapewniają, że możesz zabrać ze sobą drobne akcesoria. Możesz nosić ją z wygodnym uchwytem jako torbę do przenoszenia, ale także jako torbę na ramię za pomocą regulowanego paska na ramię.


Specyfikacja:
- Materiał: 60% poliester, 30% polietylen i 10% włókno polipropylenowe; - Duża komora zapinana na suwak; - Wyszywane pomarańczowe logo Kapaan; - Mała kieszeń na suwak nad logo; - Dwie przegródki zapinane na zamek po lewej stronie logo; - Może być noszona jako torba do przenoszenia i jako torba na ramię; - Pasek na ramię jest regulowany i można usunąć z torby; - Łatwe do chwytania zamki błyskawiczne; - Całkowita długość torby to 127cm; - Kształt torby: owalny; - Średnica po lewej stronie wynosi 29cm, po prawej zmniejsza się do 23cm; - Prać tylko ręcznie.