O nas

PolZone przedstawiciel firm Quest Metal Detectors, C.Scope, Kapaan oraz BlackDog w Polsce

Oddział firm Quest Metal Detectors, C.Scope, Kapaan i BlackDog w Polsce.

Firma Quest Metal Detectors to producent wykrywaczy metali zyskujący coraz większą popularność na całym świecie. Główna siedziba firmy mieści się w miejscowości Covina w Kalifornii. Firma została założona przez kilku gorliwych poszukiwaczy metali, którzy doszli do wniosku, iż produkty obecne na rynku nie spełniają w pełni ich oczekiwań. Kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem i na bazie własnych patentów zaczęli tworzyć autorskie wykrywacze. Flagowymi produktami firmy, które zdobyły uznanie wśród wielu detektorystów, stały się Xpointery, Scuba Tector czy wykrywacze X5, X10, Q30 i Q60. Na ten rok firma zapowiada premiery kolejnych pinpointerów i wykrywaczy.

C.Scope to firma angielska z 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wykrywaczy metali. C.Scope zyskała popularność na całym świecie, dzięki swojemu doświadczeniu, solidności, precyzji wykonania produktów i proklienckiemu podejściu. Fima wyspecjalizowała się w produkcji wykrywaczy analogowych. Na ten rok zapowiadana jest premiera wykrywacza cyfrowego - EVO6000.

Kapaan jest firmą niemiecką specjalizującą się w produkcji akcesoriów, sprzętu, tekstyliów dedykowanych dla poszukiwaczy skarbów.

BlackDog to hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji głębokich cewek do większości wykrywaczy dostępnych na rynku.

......................................

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy poszukiwaczami skarbów. Weekendy aktywnie spędzamy w terenie przeszukując miejsca interesujące historycznie. Bazujemy na pozwoleniach od właścicieli, konserwatorów i nadleśnictw. Znaleziska przekazujemy konserwatorom, a oni do właściwych muzeów. Naszym największym odkryciem (Stowarzyszenie Historyczno-Eksploracyjne Jaćwież) jest znalezienie 681 srebrnych monet z I połowy XVII wieku. Skarb ten został uznany za Sensację Archeologiczną 2020 roku w Polsce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas poszukiwań zarówno w kraju, jak i zagranicą zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, którą z Państwem chcemy się dzielić i polecać Wam najlepszy dostępny asortyment dla detektorystów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a także do skorzystania z opcji zakupów hurtowych.

 

Zobacz naszą ofertę